Зворотній дзвінок

Американська компанія Polaris Industries Inc. визнана лідером у галузі Powersport, протягом понад 60 років виробляє техніку для професійних гонщиків, робітників та любителів активного відпочинку.

Інноваційна, високоякісна лінійка продуктів Polaris включає позашляховики RANGER, RZR і GENERAL; квадроцикли категорії ATV; Мотоцикли марки Indian Motorcycle; Slingshot; та снігоходи.

З кожним роком Polaris покращує якість техніки та комплектуючих запчастин, представляє широкий асортимент одягу та аксесуарів для всіх моделей.

Polaris обслуговує понад 100 країн світу, надаючи військові та комерційні позашляховики, квадроцикли та електромобілі.

 «Мотортек Україна» З 2009 року є ексклюзивним імпортером бренду Polaris на території України. Наша команда не просто продає техніку, а також бере активну участь у тематичних заходах, адже мотовсюдиходи цієї марки – – частина способу життя, втілення якості, надійності та потужності. Кожен клієнт разом з квадроциклом набуває нових вражень та можливості стати частиною цього масштабного руху.

Офіційно придбана техніка проходить технологічну перевірку, тому покупець може бути впевненим, що її якість гарантує Polaris. По всій Україні для зручності обслуговування відкрито авторизовані сервісні центри. Гарантійний термін на техніку, яку ви купуєте в нашій мережі, складає 24 місяця.